Toitlustamine

Koolilaste toitlustamine

Kooli menüü on koostatud sotsiaalministri 15.01.2008. määrus nr 8 alusel “Tervisekaitsenõuded toitlustamisele koolieelses lasteasutuses ja koolis”.
Meie kooli köögis valmib toit, mis on tervislik, tasakaalustatud ja vaheldusrikas.

Koolis pakutakse lõunasööki, mille tasub kool riigi poolt eraldatud vahenditest 1.00 euro päevas lapse kohta. Pakume ka hommikuputru 0,30, mille eest tasub lapsevanem. Hommikupuder alates kell 8.15 ja koolilõuna kell 12.00

Meie kool osaleb Euroopa Liidu toel piima ning puu- ja köögivilja jagamise kavas.

Lapsevanemale on nädala menüü nähtav Stuudium.ee keskkonnas.

Kool võtab endale õiguse tarneprobleemide vm ettearvamatute asjaolude tõttu nädalaks koostatud menüüd muuta.
Infot toidu koostise ja allergeenide kohta saab majandusjuhatajalt tel 607 85 35