oppida

Armas koolilaps!

Asumegi jälle teele-kooliteele. See on imepärane teekond, see on huvitav ja rõõmus, töine , mõnikord sile ja mõnikord konarlik. Kuidas kooliteel sinu kulgemine sujub, oleneb ainult sinust endast: Kui tunned , et sul on raske-haara kinni sõbra käest, võta kinni õpetaja käest ja küsi tuge. Kui sul on rõõmus meel ja läheb hästi, jaga sedagi oma kaasteelistega!Tunneme rõõmu koos ! Üheskoos  on kooliteel julgem ja toredam! Iga koolipäev on eriline ja isemoodi. Iga päev sa õpid ja avastad uut.

Armas koolilaps! Kui sa õhtul koolikotti pakid, siis võta kindlasti kooli  kaasa ka  uudishimu, hea tuju ja rõõmus meel!

Soovin uueks õppeaastaks üheskoos toimetamise rõõmu, küsimisjulgust ja avastamistahet, rõõmsat uut kooliaastat!

Marika Astor

direktor