Piirangute periood koolides pikeneb kuni 2.maini 2021 ja õpilased 26.-30.aprilllini kooli ei tule, Distantsõpe jätkub kuni aprillikuu lõpuni, kontaktõpe koolis toimub kokkuleppel õpetajaga. Palun hoidke ühendust õpetajatega.
Eeldatavasti 1.-4.klassi õpilased saavad kontaktõppele alates 3.maist. 5.-6.klass jätkab ka maikuu alguses distantsõppel.
Laste toidupakid komplekteerime maikuu esimesel nädalal. Pakkide maksumuse, väljastamise täpse aja ja korralduse teatame siis, kui 1.-4.klassi õpilased maikuus kooli tulevad.
Hoiame end, peame kinni piirangutest, käitume terviseteadlikult!

Juulikuise valverühma moodustamine Kuusalu vallas:
Alates 11.märtsist 2021 oleme koolis distantsõppel, lapsed saavad õpiülesandeid õpetajatelt Stuudium-e infosüsteemi kaudu!
Täiendavatest suunistest ja muudatustest anname koheselt teada!
Püsige terved!

Piirangute periood Eestis pikeneb kuni 25.aprillini 2021 ja õpilased enne koolivaheaega (18.-25.aprll) kooli ei tule, Distantsõpe kuni koolivaheajani, kontaktõpe koolis toimub erandkorras kokkuleppel õpetajaga.
Laste toidupakid komplekteerime T 6.aprillil maksumusega 11 eurot. Palume pakkidele järele tulla T 6.aprillil kell 12.00-13.00
Hoidke end, pidage kinni piirangutest!

Koroonapositiivsete arv Kuusalu vallas ja Loksa linnas on mööduval nädalal suurenenud.

Koolinädal 1.-5.märts 2021
Seoses Covid-19 viiruse haigestumise suure tõusuga Eestis on koolis kontaktõppel 1.-4.klassi õpilased, 5.-6.klassi õpilased distantsõppel.
Meie kooli tingimustes oleme kooli kutsunud ka 5.-6.klassi õpilased. Palun hoidke ühendust õp. Mari Sarvega, et kokku leppida erisuste osas.
Koolipäev Kuusalu valla koolides on tund aega lühem. 1.-5.märtsini hommikused koolibussiliinid liiguvad seni kehtiva graafiku järgi. PEALE KOOLITUNDIDE TOIMUMIST KOOLIS VÄLJUVAD KOOLIBUSSID 1 TUND VAREM - MEIE KOOLI JUUREST ajavahemikul 13.15-13.30. Reedel kell 12.15 -12.30
Lapsed jõuavad koju tund aega varem!!!
Peame kinni reeglitest -peseme ja desinfitseerime käsi, oleme värskes õhus, kanname maske, väldime asjatuid kontakte, püsime perekeskis! Hoides end hoiame ja hoolime ka teistest!
Haigustunnustega lapsi palume kooli mitte saata! Haigestumise korral palume kohe kooli teavitada!
Püsime terved!