Oleme koolis süüdanud esimese advendiküünla ja jõulupühade ootel.Kõikide ettevalmistuste käigus ja ootussagina sees  toimub

laupäeval, 16.detsembril kell 14.00

JÕULUKONTSERT JA HEATEGEVUSMÜÜK LASTE HUVITEGEVUSE TOETAMISEKS.

Ootame peresid osa saama kontserdist ning heategevusmüügil müüma maiustusi, kooke , kingitusi jms.-tulu läheb meie lasteaia-kooli lastele!

Hääd uut õppeperiood!

Alustasime II õppeperioodiga, mis kestab jõuludeni.

Teisipäeviti legoring ja reedel jalgpallitreening

Kolmapäeviti on 4.-6.klassi õpilastel  ujumistund Kuusalu ujulas.

Reedel, 3.novembril  2017 teeb kooliõde Rita Sepp tervisekontrolli meie koolilastele.

Laupäeval, 4.novembril 2017 oleme kutsunud kohtumiste kohvikusse oma endised õpetajad , töötajad ja endised õpilsed tähistamaks koolitegevuse 30. aastapäeva Vihasoo koolis.

Esmaspäeval, 6.nov. 2017 on koolilastel kodus õppimise päev , õpetajatel koolituspäev. Õpilastel  ülesanded kodus õppimiseks aineõpetajate käest.

Sel nädalal on meil sportimise nädal, kolmapäeval, 27.sept. matkame ja vanemad klassid ujuvad Kuusalu ujulas, reedel, 29.sept. on spordipäev ja mängime jalgpalli. Kõik õpilased saavad osaleda sporditeemaliste ristsõnade lahendamises. Kõikidele tublidele auhinnad!

Neljapäeval, 28.sept. 2017 ,  on lühem koolipäev , koolitöö kestab kuni 12.00-ni . Koolibussid viivad lapsed koju kell 12.00 .

Meie õpetajatel on koolituspäev  12.00-18.00 -ni.

2017/2018 õppeaasta avaaktus 1.septembril kell 10.00

Koolibussid väljuvad hommikul üks tund tavaajast hiljem ja kooli juurest tagasi kell 11.30

Ilusat saabuvat teadmiste päeva!