Neljapäeva, 3 veebruari hommikul olid paljud Vihasoo kooli õpilased valgetes riietes, ka õpetajatel oli midagi valget seljas. Miks küll? Eks ikka selleks, et lõbu ja lustiga vastu võtta Hiina kalendri järgi kassi(jänese) aastat.

Kuuenda klassi õpilased on koridori seinale üles seadnud näituse "Meie kiisul kriimud silmad"-siin on fotosid ja joonistatud pilte kassidest - õpilaste kodustest või sõprade lemmikutest, ikka kassidest.

Näituse avamise puhul esitasid I-III klassi tüdrukud lühinäidendi "Lubivalgeke ja Lumivalgeke", mida Kert Krüsban akordionil tangoviisidega saatis. Kõik õpetajad lugesid lahedaid luuletusi kassidest. Toredat avapidu nautisid ka lasteaiapõnnid.

Magus "Miisu" komm põske pistetud jätkas Vihasoo Lasteaia-Algkooli pere oma igapäevaseid toimetusi veidi kassilikumalt.