Koolinädal 1.-5.märts 2021
Seoses Covid-19 viiruse haigestumise suure tõusuga Eestis on koolis kontaktõppel 1.-4.klassi õpilased, 5.-6.klassi õpilased distantsõppel.
Meie kooli tingimustes oleme kooli kutsunud ka 5.-6.klassi õpilased. Palun hoidke ühendust õp. Mari Sarvega, et kokku leppida erisuste osas.
Koolipäev Kuusalu valla koolides on tund aega lühem. 1.-5.märtsini hommikused koolibussiliinid liiguvad seni kehtiva graafiku järgi. PEALE KOOLITUNDIDE TOIMUMIST KOOLIS VÄLJUVAD KOOLIBUSSID 1 TUND VAREM - MEIE KOOLI JUUREST ajavahemikul 13.15-13.30. Reedel kell 12.15 -12.30
Lapsed jõuavad koju tund aega varem!!!
Peame kinni reeglitest -peseme ja desinfitseerime käsi, oleme värskes õhus, kanname maske, väldime asjatuid kontakte, püsime perekeskis! Hoides end hoiame ja hoolime ka teistest!
Haigustunnustega lapsi palume kooli mitte saata! Haigestumise korral palume kohe kooli teavitada!
Püsime terved!