Koolinädal 2.sept.-6.sept.2019

Hääd algamist kõigile , lastele, vanematele, õpetajatele ja teistele toetajatele!

Meie selle nädala plaanideks on:

1. Alustasime hommikupudru söömisega enne esimest tundi -soovijaile maksab see 20 senti, nädalane ettemaks 1 euro.

2. Esmaspäeval algab meie tegevus kell 8.30 , teisipäevast reedeni algavad tunnid kell 8.45

3.Kolmapäeval lähevad 4.-6.klassi õpilased ujumistundi Kuusalu ujulasse, see on üks kehalise kasvatuse tundidest ja kohustuslik kõikidele lastele.

4.4.-6.klassi poiste tehnolooogiaõpetuse tunnid hakkavad toimuma Kolga koolis neljapäeviti.Täpsem info klassiõpetajatelt.

5. Reedel,6.septembril MATKAPÄEV- Matkame Vasaristilt Nõmmeveskile, kooli juures kogunemine kell 8.45. Matkariided selga! Kooli juurde tagasi saabudes  on koolis lõunasöök!