Distantsõpe meie koolis jätkub kuni 2019/2020 õppeaasta lõpuni 5.juunini 2020.

Lasteaiarühma võtame lapsi vastu vajaduspõhiselt vastavalt eriolukorrale riigis. Võimalusel soovitame lapsed hoida kodus.

Kõik täpsemad juhised on üles pandud Stuudium-e ja Eliis keskondades, samuti meie kooli-lasteaia facebooki keskkonnas.

Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldustele (9.aprill 2020) kestab koolides distantsõpe kuni 15.maini 2020

Õppetöö kouõppe tingimustes jätkub ka järgmise kahe nädala jooksul..

30.märtsist -9.aprillini 2020 õpivad õpilased kodus senistel tingimustel.

Lasteaed on suletud kuni 27.märtsini.

Palume lasteaialaste vanematel hoida ühendust õpetajaga ja teatada pere vajadusest kohta kasutada järgmisel nädalal-30.märts-3.aprill.

Lasteaiarühm avatakse vajaduspõhiselt, palume vanematel hoida kontakt lasteaiaga ja teavitada lapse tulekust lasteaeda vähemalt 1 päev ette.

Õppetöö kuni 27.märtsini 2020 toimub koduõppe vormis.

Alates 17.märts - 20.märts on lasteaed suletud.

Palun jälgige Stuudium ja Eliis infovahetamise ja suhtlemiskeskkondi, täpsem info on seal.

Hoidke tervist!