koolinädal 10.14.detsember

Sel koolinädalal täitub me maja piparkoogilõhnadega, kõik lapsed küpsetavad piparkooke!!!

Laupäeval, 15.detsembril 2018 kell 13.00 toimub traditsiooniline VIHASOO KÜLA JÕULUKONTSERT,mida korraldame koos Vihasoo Kultuuriseltsiga.

Esinevad ka meie lapsed - lasteaialapsed teiste seas.

Pakume kohvi!

Samas toimub ka heategevusmüük, kuhu kõik pered saavad tuua kooke, pirukaid, maiustusi jms müügiks.

Sel aastal ka ÕNNELOOS, iga loos võidab.Ka õnneloosile saab  iga pere pakkuda esemeid, mis palume järgmise nädala kolmapäevaks lastega kooli saata, et saaksime ette valmistada. Õnneloosi pilet 2 eurot.

Kogu tulu läheb laste huvitegevuste kulude katteks.

Ootame kõiki peresid!

Koolinädal 3.detsember-7.detsember

Oleme süüdanud esimesed jõulutuled, kaunistame klassiruumid ja valmistume jõulukontserdiks ja -pidudeks.

Eesti keele tundides kirjutame oma jõulusalme ja -lugusid.

Järgmisel laupäeval, 15.detsembril on Vihasoo jõulukontsert algusega kell 13.00 koolimajas, samas ka heategevusmüük ja õnneloos.

Koolinädal 19.-23.november

Teisipäeval, 20.novembril 2018 1. ja 2. tunni ajal kõikidele õpilastele "Turvaline internet" -lapsevanemad Treumuthid viivad läbi.

Sel nädalal jalgpallitreeninguid ei toimu.

Oleme hakanud õppima jõulunäidendit "Jõulurahu aeg", mis etendub jõulunädalal kolmapäeval, 19.detsembril kell 16.00 koolimajas.

Koolinädal 26.-30.november

Teisipäeval, 27.novembril 5.-6.tunni ajal alustame ettevalmistustega jõuludeks-kaunistame klassiruumid  ja meisterdame

Koolinädal 12.-16.november 2018

Teisipäeval, 13.novembril külastavad 1.-4.klassi õpilased  nukunäitust Kolga muuseumis.

Jalgpallitreening toimub sel nädalal esmaspäeval, 12.novembril kell 12.15, reedel samal ajal koolitunnid.