Alates 17.maist 2021 tulevad kontaktõppele kooli ka 5.-6.klassi õpilased.
Taas jälle kogu koolipere koos!
T 18.mail osalevad 5.-6.klassi õpilased KIK projekti " Lahemaa loodus ja inimesed" raames loodusõpetuse tundides Lahemaal Looduskoolis Palmses alates kella 10.00-st
T  1.-2.klassi robootikaring  kell 12.35
Kooli-lasteaeda ootame terveid lapsi, 5.-6.klassi õpilastel on maskikandmise kohustus.
Püsime terved!

Piirangute periood koolides pikeneb kuni 2.maini 2021 ja õpilased 26.-30.aprilllini kooli ei tule, Distantsõpe jätkub kuni aprillikuu lõpuni, kontaktõpe koolis toimub kokkuleppel õpetajaga. Palun hoidke ühendust õpetajatega.
Eeldatavasti 1.-4.klassi õpilased saavad kontaktõppele alates 3.maist. 5.-6.klass jätkab ka maikuu alguses distantsõppel.
Laste toidupakid komplekteerime maikuu esimesel nädalal. Pakkide maksumuse, väljastamise täpse aja ja korralduse teatame siis, kui 1.-4.klassi õpilased maikuus kooli tulevad.
Hoiame end, peame kinni piirangutest, käitume terviseteadlikult!

Piirangute periood Eestis pikeneb kuni 25.aprillini 2021 ja õpilased enne koolivaheaega (18.-25.aprll) kooli ei tule, Distantsõpe kuni koolivaheajani, kontaktõpe koolis toimub erandkorras kokkuleppel õpetajaga.
Laste toidupakid komplekteerime T 6.aprillil maksumusega 11 eurot. Palume pakkidele järele tulla T 6.aprillil kell 12.00-13.00
Hoidke end, pidage kinni piirangutest!

Koroonapositiivsete arv Kuusalu vallas ja Loksa linnas on mööduval nädalal suurenenud.

Juulikuise valverühma moodustamine Kuusalu vallas:
Alates 11.märtsist 2021 oleme koolis distantsõppel, lapsed saavad õpiülesandeid õpetajatelt Stuudium-e infosüsteemi kaudu!
Täiendavatest suunistest ja muudatustest anname koheselt teada!
Püsige terved!